Taken – 96 Saat izle

96 Saat taken filmi full hd DVD kalite ile Türkçe dublajlı olarak Tek parça izleme seçeneğiyle sizlerle.. Dağa giden bir adamın 2 kayanın arasına sıkışarak geçirdiği inanılmaz 96 saat süresini konu almaktadır.

Kendinden çok sevdiği kızının kaçırılmasını bir cep telefonu kaydından öğrenen bir baba için durum oldukça zordur. Üstelik zor olan bu durum eski bir gizli ajan olan Bryan’ın başına gelecektir. Genç kızları kaçırıp satan bu kötü çetenin elinden çok sevdiği kızını çekip kurtarması için çok az bir zaman vardır ve her saniye onun aleyhine işlemektedir. Fakat Bryan için tek sorun bu değildir. Çözmesi gereken ilk sorun ise kızının Paris’te tutulması ve kendinin de Los Angeles’te bulunuyor olmasıdır. Öncelikle Bryan bu zaman iyi değerlendirip kızını ciddi bir şekilde kurtarması lazımdır. İyi seyirler dileriz.. Tekparcaizle.org ailesi. Tek parça film izle me nin adresi..

TAKEN 96 SAAT tek parça türkçe dublaj izle

Taken – 96 Saat izle” için 1 yorum yapılmış

  1. Kunanbay 26 Ocak 2013 saat 22:13 # Ziyaretçi

    1 – 2 saatlik Titanic filmini anlatmak gerekirse gemide 2 genc var iliskiye giriyolar gemiyi cunup ediyolar, batiyo gemi.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

Reklami Kapat

Reklami Kapat
Reklami Kapat
Reklami Kapat