Kadınlar Filmi izle

tekparthd

Kadınlar Filmi izle – Juliette Binoche’nin Anne adıyla rol aldığı filmde, 2 tane çocuğu olan, Pariste yaşayan güzel bir gazetici kadını canlandırmaktadır. Anne, çalışmakta olduğu ELLE dergisi için Fahişe Öğrenciler abaşlığı altında bir yazı yazıcaktır. Yazının gerçekciliğine önem veren Anne Charlotte (Anaïs Demoustier) ve Alicja (Joanna Kulig) adına bu işi bir süredir yapan iki özgür kızla tanışır. Ancak kızların görüşleri, anlattıkları hikayeleri ve kızlarla birlikte geçirdiği zaman sonunda kendi doğrularını sorgular ve sonunda kendisini de yenileyerek hayata yeni bir adım atar..
Kadınlar Full izle – Tine Byrckel ve Malgorzata Szumowska ortak çalışmasından oluşan Elles 2011 izle Filminin başrollerini Anne, Charlotte ve Alicja karakterlerini canlandıran Juliette Binoche, Anaïs Demoustier ve Joanna Kulig oynamaktadır. TekPartHD.com kalitesiyle sizlere sunduğumuz bu filme yorumlarınızı bekliyor, filmi sadece TEKPARTHD.COM sitesinden izlemenizi öneriyoruz. Elles Filmini izle

TR DUBLAJ VK

TR DUBLAJ MAIL.RU

ALTYAZILI 720p VK


ALTYAZILI RU


FRAGMAN


Kadınlar – Elles Türkçe Dublaj izle seçeneği kısa süre sonra eklenecektir. Anlayışınız için teşekkürler.FACEBOOK İLE HEMEN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Kadınlar Filmi izle” için 2 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın:

Daha kaliteli hizmet için, yorum yapınız.

  1. ece 10 Mart 2013 saat 23:21 # Ziyaretçi

    Film üzerine kısa bir eleştri

  2. savaş üner 19 Nisan 2013 saat 17:29 # Ziyaretçi

    ben de böyle iştiyorum

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.