Hükümet Kadın Full HD izle

tekparthd

Hükümet Kadın Full HD izle – Xate (Demet Akbag) okur-yazar olmayan bir kadındır. Yaşadığı beldede yani Midyat’ta bir çok kadında aynı onun gibi okur yazar değildir. Ancak Xate’yi diğerlerinden ayıran bir fark vardır. O da eşinin Midyat Belediye başkanı olmasıdır. Derken günün birinde kocasının vefatıyla, halkında desteğiyle Belediye Başkanlığı görevi ona kalır. Evde nasıl iyi bir kadınlık ve analık yapıyorsa, Midyat’ta yaşayanlarıda o kadar iyi yönetmektir amacı. Onun kendine has yöntemleri hem Midyat halkını hemde ülkeyi etkiyelecektir..
Hükümet Kadın DVD izle – Sermiyan Midyat’in yazığı ve yönettiği 2013 Yerli Filmi Hükümet Kadın izle Filminin başrollerinde Demet Akbag, Sermiyan Midyat ve Mahir Ipek oynamaktadır. TekPartHD.com kalitesiyle sizlere sunduğumuz bu filme yorumlarınızı bekliyor, filmi sadece TEKPARTHD.COM sitesinden izlemenizi öneriyoruz. Hükümet Kadın Tek Parça izle

HÜKÜMET KADIN FİLMİ TELİF HAKLARI NEDENİ İLE SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR. SİNEMADAN VEYA DVD ALARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..

 

 FACEBOOK İLE HEMEN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Hükümet Kadın Full HD izle” için 2 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın:

Daha kaliteli hizmet için, yorum yapınız.

  1. haydar 12 Eylül 2013 saat 00:24 # Ziyaretçi

    güzel

  2. Anonim 20 Ağustos 2014 saat 18:36 # Ziyaretçi

    bok gibi site amk

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.