Damage Erotik Filmi izle

tekparthd

Damage Erotik Filmi izle – Dr. Stephen Fleming ülkesinde parlemonto üyesi olan önemli bir kişiliktir. Bütün gününü mecliste geçiren, sosyal hayatı neredeyse sıfıra düşen Dr. Stephen’ın hayatı oğlunun nişanlısını görünce değişir. Enteresan bir şekilde Anna’ya aşık olan Dr. Stephen Fleming artık işleri bir kenara bırakır ve herşeyi geride bırakarak Anna ile tutkulu bir ilişki yaşar.
Ölesiye Erotik Filmi izle – Louis Malle’nin yönetmenliğini yaptığı Damage 1992 Erotik Filminin başrollerini Jeremy Irons, Juliette Binoche, Miranda Richardson ve Rupert Graves oynamaktadır.

TEK PARCA IZLE

TEK PART YOUTUBEFACEBOOK İLE HEMEN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Damage Erotik Filmi izle” için 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın:

Daha kaliteli hizmet için, yorum yapınız.

  1. Erkan 04 Nisan 2013 saat 07:34 # Ziyaretçi

    İki başrolünde performansı tavandaydı bana göre. Jeremy Irons’u zaten kimseyle tartışmam bile. Bir sürü entrika, aldatma, ihtiras temalı film izlemişimdir. Ancak Damage’nin yeri çok ayrıdır bende. Nefs apaçık meydana serilmiştir o hissi vermiştir. İçin burkula burkula izlersin, yasak aşk öyle böyle boyutlarda değildir. Alalade’dir neredeyse. Birde bu filmdeki sevişme sahneleri çok saftır. Gerçekten birbirlerini arzuladıklarını hissettirirler, cinsel yaşamın adının neden cinsel olduğunu gösterir o sevişmeler..

    Tabi bünyesi sağlam insanlar izlesin. Adam böyle filmler izliyor sonra milletin karısına kızına askıntı oluyor, birebir yaşamak istiyor. O kafadaysanız hiç tavsiye etmem, kendinizi bastırarak izleyin.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.